Uwierzcie w Moją Miłość

Miłość„Uwierzcie w Moją Miłość do was i usłuchajcie Mojego wezwania. Wszystko, co dla was mam jest dobre i jeśliście kiedy od śmierci, choroby czy wypadku wyratowani to wiedzcie, że to Ja sam was wyratowałem. Na Rękach was noszę i kołyszę do snu kiedy płaczecie.”

Jest w życiu wiele ludzkich historii, a ja szczególnie mogę potwierdzić te słowa …i jeśliście kiedy od śmierci, choroby czy wypadku wyratowani to wiedzcie, że to Ja sam was wyratowałem… Mam w swoim życiu zdarzenia których nijak po ludzku nie potrafię wyjaśnić. Mogę tylko powiedzieć, że w sposób cudowny zostałem uratowany, wielokrotnie od kalectwa a ostatecznie i od tragicznej, przedwczesnej śmierci. Mogę tylko Bogu dziękować, również za doświadczenia dnia dzisiejszego. Dzięki, Ci Panie. Czytaj dalej Uwierzcie w Moją Miłość

Jezus Chrystus Król Polski

Ojciec Święty Pius XII

(1876 – 1958)

„Ratunek i zbawienie dla współczesnego człowieka znajdują się tylko  w czci Chrystusa jako Króla, w uznaniu uprawnień wynikających z władzy jaką On sprawuje oraz w doprowadzeniu do powrotu.. całej ludzkiej społeczności do chrześcijańskiego prawa prawdy i miłości”

/Encyklika Summi pontyficatus 1939r./

Jezus Chrystus Król PolskiW pismach sługi Bożej Rozalii Celakówny czytamy: „Polska nie zginie, o ile przyjmie Chrystusa na Króla w całym tego słowa znaczeniu. Jeżeli się podporządkuje pod Prawo Boże, pod Prawo Jego Miłości”. I na innym miejscu:. „Przyjdzie straszna katastrofa na świat […].

Tylko te państwa nie zginą […], które Go uznają swym Królem i Panem […]. Jest jednak ratunek dla Polski, jeżeli Mnie uzna za Króla i Pana w zupełności przez Intronizację. Które państwa i narody jej nie przyjmą i nie poddadzą się pod panowanie słodkiej Miłości Jezusowej zginą z powierzchni Ziemi i już nigdy nie powstaną.”

[…]Do ważności Intronizacji wymaga się także, aby uczestniczyli w niej zarówno świecy przedstawiciele różnych środowisk, jak też duchowni. Przykładów przeprowadzenia aktów Intronizacji w parafiach, a nawet diecezjach jest już wiele.[…] Czytaj dalej Jezus Chrystus Król Polski

Czasy Ostateczne

z Orędzi na Czasy Ostateczne, które właśnie nadeszły

BÓG ZAKOCHAŁ SIĘ W CZŁOWIEKU

9.01.2010

Kompendium 1Pan Jezus: I Bóg zakochał się w człowieku. Czy ja nie poszedłem na śmierć za was? Ja wiem, że wy tego nie rozumiecie. Nie umarłem za wszystkich ludzi na raz. Ja umieram za każdego z was z osobna. Ja każdego z was miałem przed oczyma i musiałem przyjąć śmierć za każdego człowieka. Przed oczyma miałem wszystkie wasze twarze dzieci. Nie umarłem za jakichś wszystkich ludzi. Ja umarłem za ciebie (…) Ojciec Mój spytał Mnie czy Ja chcę za ciebie umrzeć i Ja bez wahania przyjąłem ten wyrok.

(…) Ja kocham każdego z was indywidualnie i za każdego z was przeszedłem całą Mękę. Są dusze, które nie katowały Mnie tyle co inne niewdzięczne. Ale dzieci, wszyscy grzeszycie i Ja za każdego wylewam Moje krwawe Łzy, więc nie myślicie, że to oni, oprawcy Mnie katowali przed dwoma tysiącami lat. Nie dzieci, to wy Mnie katujecie każdego dnia od tamtej pory. Ile mam jeszcze cierpieć zanim powrócicie do Mnie? Ja wiem dzieci, że są to dla was rzeczy trudne do pojęcia. Czytaj dalej Czasy Ostateczne