Lider w mlm, czyli marketing sieciowy, afiliacyjny i inne

marketingDziś zebrało mnie na refleksje o liderach i „liderach pożol sie boże”, oczywiście w sprzedaży wielopoziomowej, czyli marketing wszelakiej maści, mlm, marketing sieciowy, marketing afiliacyjny, itd. Wielu z nich to zwykli sprzedawcy. Krąży koło ciebie tak długo aż cię zapisze „pod siebie” i na tym się kończy jego liderowanie.
Niczego cię nie nauczy, niczego ci nie pokaże, na nic nie ma czasu. W twoim przypadku. Bo cały czas poświęca na szukanie kolejnych ludzi dzięki którym będzie jeździł nowym wypasionym samochodem za kilkaset tysięcy dolarów.

On od samego początku mówi o tym, że jego celem jest samochód marki „B……..”, „M……..”, czy jakiś tam jeszcze inny, tu są gusta i guściki z którymi się nie dyskutuje. jeden lubi to, drugi tamto. No i dobrze, w porządku, jak chciał tak ma, albo i nie, zależy jak się ułoży. Czasami rzeczywistość przerośnie oczekiwania. Dziś właśnie zdarzyło mi się zapoznać na wideo jedną taką osobę i jej opowiadanie o spełnieniu swoich marzeń. Czytaj dalej Lider w mlm, czyli marketing sieciowy, afiliacyjny i inne

Czy znasz podstawy marketingu sieciowego?

Czy znasz podstawy marketingu sieciowego?

45-sekundowa prezentacjaCzy jest jest coś takiego jak uczciwy marketing, czy etyczny biznes? Ja myślę, że marketing lub biznes jest bezpłciowy, natomiast o uczciwości czy etyce decydują wartości wyznawane przez konkretnego człowieka. Nie jest ważne czy jest on właścicielem, prezesem, dyrektorem, czy konserwatorem powierzchni płaskich. Uczciwy człowiek, uczciwy marketing, uczciwy biznes, uczciwy pracownik.

 

45-sekundowa prezentacja, która odmieni twoje życie

Tak oto zatytułował swoją książkę Don Failla w której umieścił podstawy marketingu sieciowego.

Czy Don Failla może dziś nas nauczyć podstawy marketingu sieciowego?

Z pewnością jest jednym z wielu, którzy wiedzą co mówią a z racji odniesionego sukcesu w tej branży z pewnością zasługuje na miano eksperta. Czytaj dalej Czy znasz podstawy marketingu sieciowego?

TY czy ONI?

Przy okazji nauk w mlm, kto rządzi, TY czy ONI?

mlm może być ratunkiemParafrazując dość popularną w swoim czasie reklamę, – ty tu rządzisz – tak naprawdę u wielu ludzi trudno dopatrzeć się czy rządzą oni czy ONI, a praktykując mlm dość często jest ta sprawa podnoszona. Zadaję sobie w tym momencie pytanie, czy wielu potrafi powiedzieć, mam swoje życie dla siebie, mam czas dla siebie dla rodziny, dbam o zdrowie swoje o zdrowie rodziny.
Pytam samego siebie czy ja sam dobrze rozumiem mlm, ilu ludzi w ogóle wie co to tak naprawdę jest? A jeśli chodzi o sprawy finansowe? Czy wiemy wszystko na ten temat? Czy wiemy jak zarządzać, często skromnymi środkami? Jak należy rozumieć dochód pasywny i jak go wypracować? Wielu na pewno nie, dlatego organizują się różne grupy i edukują się wzajemnie o finansach czy o zdrowiu. Są rzesze ludzi potrafiących godzinami rozmawiać na te tematy, przekazując swoją wiedzę często za miły uśmiech. Ten miły uśmiech z czasem przynosi, innymi kanałami, z innej strony, czasem niezauważalnie z jakich działań, dochody, niejednokrotnie „przyjemne”. Czytaj dalej TY czy ONI?